Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Długa

Długa, Ciemne, mazowieckie

  • 1 169 000 zł
  • 93 m²
  • 12 569,89 zł/m²

Zdjęcie

Rafał

Skontaktuj się

Dom, ul. Długa

Długa, Ciemne, mazowieckie

zaktualizowane:
7 maja 2026

1 169 000 zł

93 m²

12 569,89 zł/m²

Dom, ul. Długa

Zaktualizowane: 7 maja 2026

1 169 000 zł 93 m² 12 569,89 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
304 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

304 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 169 000 zł (12 569,89 zł/m²)
  • Charakterystyka domu 93 m², 5 pokoi; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2025
  • Działka: 304 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: prąd, siła, kanalizacja; ogrzewanie: własne
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 07.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Sprzedaję piękny nowoczesny dom ze zintegrowanym dachem solarnym (SolRoof), klimatyzacją (Samsung), pompą ciepła, rekuperacją. Dom położony zaledwie 25 minut od Warszawy, w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Ciemne. Doskonały rozkład, taras i ogródek, cisza, blisko lasu.

Sprzedaż wyłącznie prywatna - pośrednikom dziękuję. (...)

Agent

Rafał

605 045...

605 045 364

605 045 364

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Rafał

605 045...

605 045 364

605 045 364

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości